aktualności klasztoru Poznań wróć

VI Piesza Pielgrzymka Kobiet – 22 maja


26 kwietnia, 2022

Piesza Pielgrzymka Kobiet 22.05 z Tulec (Sanktuarium Narodzenia NMP) o godz. 7.00 do Poznania (Sanktuarium Św. Józefa) o godz. 13.00. Przewodnikiem jest o. Jacek Olszewski OCD

Poniżej kilka istotnych informacji:

  1. Dojazd do Tulec: Jeżeli chciałabyś skorzystać z podstawionego autokaru, prosimy o pojawienie się o godz. 6:15 przed Sanktuarium św. Józefa. Koszt: kilka złotych (dokładna kwota zostanie podana w dniu pielgrzymki), do uiszczenia u organizatorów przy wejściu do autokaru. Na autokar można się zdecydować, pisząc do nas pielgrzymkakobiet@karmelicibosi.pl  lub pozostawiając tę informację na furcie do 15 maja.
  2. Po Mszy św. o godzinie 13:00 zapraszamy do klasztornego ogrodu na poczęstunek. W planach pyszna zupa. Wzorem ubiegłorocznych pielgrzymek prosimy o przyniesienie czegoś słodkiego do kawy. Słodkości te należy pozostawić u organizatorów rano w dniu pielgrzymki.
  3. Będziemy poruszać się po drogach publicznych, a ochronę zapewnią nam służby porządkowe. Zadbaj o swoje bezpieczeństwo – przypominamy o obowiązkowych odblaskach.
  4. Zabierz koniecznie: wygodne buty i pogodny nastrój.