aktualności klasztoru Poznań wróć

Alleluja, Chrystus zmartwychwstał!


11 kwietnia, 2020

Raduj się, ziemio, opromieniona tak niezmiernym blaskiem, a oświecona jasnością Króla wieków, poczuj, że wolna jesteś od mroku, co świat okrywa!  (Exsultet).

Dzięki Bożej mocy wszystko jest możliwe. Niech ta wielkanocna wiara wyznawana z entuzjazmem towarzyszy nam na każdy dzień, a Zmartwychwstały Chrystus niech otoczy nasze rodziny swoją opieką. Chrystus zmartwychwstał, prawdziwie zmartwychwstał! Wszystkim Wam, którzy bywacie u św. Józefa, składamy te właśnie, wsparte modlitwą,  życzenia wielkanocne. Karmelici od św. Józefa.

W Wielką Sobotę liturgię Zmartwychwstania transmitujemy o godz. 20.00 (bez udziału wiernych). Bardzo rozumiemy wszystkich pragnących wziąć udział w liturgii Wielkiej Niedzieli i Poniedziałku Wielkanocnego. JEDNAK, PROSIMY, BYŚMY DALI MOŻLIWOŚĆ UCZESTNICZENIA TYM, KTÓRZY ZAMÓWILI INTENCJĘ MSZY ŚW. Mamy zgłoszenia, że takie osoby właśnie będą uczestniczyć i im musimy dać pierwszeństwo. Dziękujemy za zrozumienie. W niedzielę i kolejne dni transmitujemy wszystkie Msze św. Tu możesz wejść na nowy kanał na youtube.

Na liturgię sobotnią (Wigilię Paschalną), aby móc bardziej czynnie uczestniczyć w naszej Liturgii, zamieszczamy do pobrania śpiewnik przygotowany specjalnie na te dni.