aktualności klasztoru Poznań wróć

PEREGRYNACJA RELIKWI


26 czerwca, 2026

 

Już niedługo rusza Peregrynacja relikwii św. Teresy od Dz. Jezus i Jej świętych Rodziców Zelii i Ludwika Martin.

Po 20 latach Teresa, tym razem nie sama, ale ze swymi Rodzicami „bardziej godnymi nieba niż ziemi” wraca do naszej Prowincji.
Przez te lata wiele zmieniło się w naszej Ojczyźnie, Kościele, Prowincji, a także w nas samych, ale Teresa nadal przynosi nam odpowiedzi na najtrudniejsze pytania i niepokoje.
Odpowiedzi tym ważniejsze, że potwierdzone świadectwem Jej Świętych Rodziców.

Zapraszamy do wejścia na oficjalną stronę Peregrynacji https://relikwieteresy.pl